Prawo w ochronie zdrowia Esculap.com - kliknij tutaj, by przejść na stronę główną

wróć do listy placówka - przepisy i ich interpretacja
Czy apteka powinna przyjąć zwrot, jeżeli pacjent zgłosi się z lekiem wycofanym decyzją GIF zakupionym w tejże aptece?

Czy apteka powinna przyjąć zwrot, jeżeli pacjent zgłosi się z lekiem wycofanym decyzją GIF zakupionym w tejże aptece?

Zgodnie z art. 96 ust. 7 i 8 ustawy Prawo farmaceutyczne produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki, co do zasady, nie podlegają zwrotowi - czy jednak zdarzają sie wyjątki od tej reguły?

Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu

Mam już konto, chcę przejść dalej.

chcę się zalogować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczy. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • wyszukiwarki leków i sprawdzania interakcji lekowych w serwisie leki.esculap.com,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

chcę założyć nowe konto


Przeczytaj także

Nowe przepisy prawne

Nowe przepisy prawne

Obowiązkowi ewidencjonowania lekarze i lekarze dentyści podlegają od chwili rozpoczęcia świadczenia usług w zakresie opieki medycznej. Nie korzystają bowiem ze zwolnienia z tego obowiązku w okresie dwóch miesięcy po miesiącu, w którym wykonali taką usługę..

Ochrona danych osobowych 2017

Ochrona danych osobowych 2017

Ostatnio znów dużo mówi się o problemach związanych z ochroną danych osobowych w gabinetach i przychodniach lekarskich..