Podziel się z innymi:
2019-08-20
5
Przybywa ofiar elektrycznych hulajnóg
Źródło/Autor:
Rp.pl/Rmf24.pl
Z kraju
hulajnogi elektryczne
Wojskowy Instytut Medyczny
chirurgia urazowa
ortopedia
medycyna ratunkowa
Ministerstwo Infrastruktury
Lekarze alarmują, że wypadki na hulajnogach mogą prowadzić do poważnych obrażeń, prawnicy dodają, że mogą też słono kosztować.
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp
do:
- niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
- pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
- aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.
Przeczytaj także:
Kontakt pacjentów ze zwierzętami towarzyszącymi powinien być prawem gwarantowanym ustawowo – powiedział PAP dr hab. Tomasz Dzierżanowski z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego zdaniem więź z pupilem łagodzi samotność, poprawia stan psychiczny i może realnie wpłynąć na proces leczenia.
01.12.2025
1
Wydłużenie obowiązywania Narodowego Programu Zdrowia z okresu pięcioletniego (2021-2025) na okres sześcioletni (2021-2026) zakłada przekazany w piątek do konsultacji publicznych projekt Ministerstwa Zdrowia.
03.11.2025
Dziesięć osób, w tym m.in. lekarz i ksiądz, usłyszało zarzuty dotyczące wprowadzenia do obrotu i udziału w obrocie znaczną ilością środków odurzających i substancji psychotropowych zawierających m.in. oxykodon i fentanyl. Proceder trwał od 2023 r. - poinformowała prokuratura.